Menu
Sepet

Siparişler en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Beton Objeler


Bach Heykeli Beton Biblo
-32 %
Bach Heykeli Beton BibloBiblo Ölçüsü: 7x12cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen görünüme s..
25,00TL 17,00TL Vergiler Hariç:14,41TL
Büyük Yavrulu Balkabağı Beton Saksı Ölçüler: 16 x 14  x 7cm Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sı..
29,00TL Vergiler Hariç:24,58TL
David (Davut) Beton Saksı - Biblo Ölçü: 12x15cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen gö..
26,00TL Vergiler Hariç:22,03TL
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Buda Büst Beton Heykel - Biblo Ölçü: 9x15cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aş..
29,90TL Vergiler Hariç:25,34TL
Helen Beton Saksı - Biblo - 21cmÖlçü: 15x21cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen görünüme ..
42,00TL Vergiler Hariç:35,59TL
David (Davut) Beton Saksı - Biblo Ölçü: 12x14cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen gö..
26,00TL Vergiler Hariç:22,03TL
Hermes Heykeli Beton Biblo
-32 %
Hermes Heykeli Beton BibloBiblo Ölçüsü: 6x12cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen görünüme..
25,00TL 17,00TL Vergiler Hariç:14,41TL
Kartal Büst Beton Heykel - Biblo Ölçü: 10x16cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen gör..
24,00TL Vergiler Hariç:20,34TL
Kitap Üstünde Baykuş Beton Biblo - ObjeÖlçü: 12cmx21cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen ..
24,92TL Vergiler Hariç:21,12TL
Kubik Geometrik Köpek Beton Saksı - BibloÖlçü: 11x18x17 cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,isteni..
59,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Kulaklıklı Kurukafa Beton Biblo - ObjeÖlçü: 15x11,5x14 cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,is..
59,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Socates Heykeli Beton Biblo
-32 %
Socates Heykeli Beton BibloBiblo Ölçüsü: 5x12cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen görünüm..
25,00TL 17,00TL Vergiler Hariç:14,41TL
Üçlü Nar Beton Obje - Biblo Seti Ölçüler: Büyükten Küçüğe Sırasıyla 7 cm, 5 cm , 3 cmAçıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla..
24,00TL Vergiler Hariç:20,34TL
Baykuş Beton Saksı - BibloBiblo Ölçüsü: Ölçü: 10x8cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen gö..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Beşgen Geometrik Beton Saksı Tabağı - KüçükBiblo Ölçüsü: 10cm x 10cm x 1,5cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşama..
12,00TL Vergiler Hariç:10,17TL
Biber Beton Biblo - ObjeÖlçü:  8 cm çap 10 cm sapı ile beraber yüksekliği 8 cm Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanım..
15,00TL Vergiler Hariç:12,71TL
Erkek Bebek Beton Saksı - Biblo Ölçü: 9x10,5cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen gör..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Fil Beton Saksı - BibloÖlçüler: 12.5 x 7.5 cm - Yükseklik 10 cmAçıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,isten..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Hipopotam Beton Saksı - BibloBiblo Ölçüsü: Ölçü: 12x10,5 cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,isten..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Kaplumbağa Beton Saksı - Biblo Ölçü - 10cmx6cmx9cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen..
15,00TL Vergiler Hariç:12,71TL
Kız Bebek Beton Saksı - Biblo Ölçü: 9x10,5cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen görün..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Korgi Köpek Beton Saksı - Biblo Ölçü: 12,5 cm x 6,5 cm x 7 cm(h) Saksı Derinliği : 3,5 cmAçıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanım..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Kurukafa Beton Heykel- BibloÖlçü: 6x6cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen görünüme sahip ..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Minik Baykuş Beton Saksı - BibloÖlçüsü: Ölçü: 9x8cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen gör..
12,00TL Vergiler Hariç:10,17TL
Salyangoz Beton Saksı - Biblo Ölçü: 17x10cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen görünü..
19,00TL Vergiler Hariç:16,10TL
Sevimli Ayıcık Beton Saksı - BibloÖlçü: 12,5 cm x 7,5 cm x 4,5 cm(h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Sevimli Tavşan Beton Saksı - Biblo Ölçü: 11,5 cm x 7 cm x 7,5 cm(h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırla..
14,00TL Vergiler Hariç:11,86TL
Geometrik Prizma Beton Saksı - Biblo Ölçü: 10x6cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen ..
12,00TL Vergiler Hariç:10,17TL
Geometrik Yuvarlak Beton Saksı - Biblo Ölçü: 8x6cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen..
12,00TL Vergiler Hariç:10,17TL
Kristal Desenli Geometrik Beton Saksı - BibloÖlçü: 6,5x6cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,isteni..
12,00TL Vergiler Hariç:10,17TL
Yuvarlak - Küre Beton Saksı - BibloÖlçü: 9,5cm x 7,5cm (h)Açıklama:Betonlar beyaz beton harcı kullanılarak üretilmiştir. Beton olması sebebi ile oldukça dayanıklı ve ağırdır. Ürünler istenilen renk akrilik boya kullanılarak renklendirilebilir. Vernik kullanımıyla son aşamada sırlanıp,istenilen ..
12,00TL Vergiler Hariç:10,17TL
Gösterilen: 1 ile 31 arası, toplam: 31 (1 Sayfa)